Koneser Relaksu

Supy

Sup deski do pływania na stojąco( paddle board) ze specjalnym wiosłem SUP, popularność tej formy aktywności fizycznej narodziła się na Hawajach z surfingu.

Deski surfingowe mogą nam się kojarzyć z dużym, jednoczęściowym sprzętem, który wygodnie się trzyma, gdy mieszka się blisko plaży, ma się duży samochód.

 Dzięki technologii nie musimy jednak martwić się tym, gdzie zmieścimy trzy lub czterometrową deskę.

Sup deski są dmuchane i nadają się dla każdego, niezależnie czy podróżujesz dużym, czy małym autem, nienapompowany sup mieści się w plecak, który można nawet przewieźć rowerem, następnie rozłożyć i napompować do średnio 15-20psi.

 

Sup to doskonała forma relaksu, daje mnóstwo frajdy z korzystania z wody, ruchu na świeżym powietrzu i odkrywania nowych miejsc, do których wcześniej ciężko było nam się dostać. Uważana za jeden z najłatwiejszych sportów wodnych, jest proste i bezpieczne, nie nauka „supowania” nie zajmuje dłużej niż kwadrans, jest odpowiednia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, osób bardziej i mniej wysportowanych, nikt nie powiedział też nie możesz zabrać na supa swojego czworonoga, deski są na tyle duże, że zmieścicie się ze swoim przyjacielem czworonogim czy drugą połówką. Stand up paddle, jak sama nazwa wskazuje służą przede wszystkim do pływania na stojąco, ale nikt nam nie zabroni usiąść, klęknąć, a nawet uprawiać jogę czy położyć się na środku jeziora.

To jak? Masz już miejsce w swojej okolicy, które chciałbyś odwiedzić? Zaczynajmy!

Szczegóły wynajmu:

koszty wynajęcia na cały dzień to 60-80 zł za supa w zależności od dnia tygodnia oraz ilości kajaków (posiadamy 5 sztuk każdy jest 3 osobowy)

kaucja zwrotna 150 zł 

Zobacz również:

IMG_0453

Mobilna sauna

DSCF7591

Mobilna balia