Koneser Relaksu

Balia mobilna opalana drewnem

Doskonałym uzupełnieniem odpoczynku czy imprezy jest mobilna balia ogrodowa, wykonana z prawdziwego drewna a dokładnie ze świerka skandynawskiego, jest to ceniony naturalny materiał izolacyjny. Dla tej atrakcji nieważna jest pora roku i dnia, możesz korzystać z pełnego relaksu na świeżym powietrzu. Balia ogrodowa jest niezależna od pogody, ciesz się z korzystania z balii przy minusowych temperaturach o poranku,  podczas śniegu  i relaksuj się w nocy przy blasku gwizd pełni księżyca.

Balia zwana też potocznie ruską banią to drewniana beczka zazwyczaj umiejscowiona w ogrodzie lub na tarasie a dzięki naszej usłudze możesz mieć ją w dowolnym miejscu, Ty dokonujesz wyboru gdzie chcesz mieć swoje mobilne spa.

Balia mobilna Jak to działa?

Do beczki nalewana jest woda, która następnie jest ogrzewana do temperatury przyjemnej dla ciała poprzez piec na drewno. Piec i palący się ogień, dźwięk trzaskających polan, Języki ognia przykuwają wzrok, a żar pozwala się ogrzać w chłodną noc, to kolejny kontakt z natura, relaksem, przyjemnością. Płomień możemy podziwiać godzinami, podczas gdy niektórzy ludzie wolą nacisnąć guzik, inni chętnie poddają się zmysłowemu i osobistemu rytuałowi, obserwując jak ich stres i codziennie zmartwienia płoną. Jesteśmy pewni, że masz doświadczenie w podsycaniu ognia, ale aby upewnić się, że korzystasz z pieca opalanej drewnem balii ogrodowej w najlepszy sposób, dostaniesz od nas instrukcję.

Gorąca kąpiel pod gołym niebem przynosi wyjątkowe odprężenie i poprawę samopoczucia.

Balia kąpielowa znacząco oddziałuje na zdrowie także zimową porą, kiedy można naprzemiennie grzać się w komfortowo ciepłej wodzie lub ochładzać w mroźnej atmosferze. To jeden z lepszych pomysłów na zahartowanie organizmu. Zimowe kąpiele w balii wzmacniają układ odpornościowy i wspomagają pozbywanie się toksyn z ciała.

Nie tylko zimowe kąpiele mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Relaks w balii ogrodowej podczas ciepłych, letnich dni korzystnie wpłynie również na pracę naszego serca i całego układu krążenia, co jest szczególnie istotne w przypadku osób mających problemy z uregulowaniem ciśnienia.

Do kojącej kąpieli możemy dodać wyjątkowo odprężające sole lecznice, które dodatkowo poprawią nasze samopoczucie, a także olejek eteryczny, który pobudzi nasze zmysły.

Szczegóły wynajmu:

koszty:

300/350 zł doba w tygodniu lub w weekend, dłuższy wynajem oferta indywidualna

Dowód 10 km liczony od Starych Załubic, każdy kolejny  2 zł/km, możliwy odbiór osobisty.

Posiadamy w sumie 2 balie mobilne

 

Zobacz również:

IMG_0453

Mobilna sauna

DSCF7591

Mobilna balia

pexels-uriel-mont-6271725

Namiot dachowy