Koneser Relaksu

Mobilna sauna fińska opalana drewnem

Twoja odnowa biologiczna.
Czym jest sauna fińska mobilna?
Sauna to specjalne pomieszczeni  wykonane z drewna a dokładnie ze świerka skandynawskiego, w którym utrzymuje się wysoką temperaturę, co pozwala na korzystanie z suchego, gorącego powietrza w celach rekreacyjnych i zdrowotnych. Sauny są popularne na całym świecie, w Polsce również cieszy się popularnością, a Ty już dziś możesz cieszyć się z nią w dowolnym miejscu dzięki saunie mobilnej!

Kabina sauny główne pomieszczenie sauny wykonane ze świerka skandynawskiego, o izolowanych ścianach i suficie. Kabina w kształcie bali zaokrąglona, dzięki czemu nie ma utraty ciepła i równomiernie się ono rozkłada.  Wewnątrz kabiny znajdują się ławki, na których można siedzieć lub leżeć.
Ilość miejsc siedzących 8 osób. 

 Sauna fińska jest podgrzewana za pomocą specjalnego pieca opalanego drewnem lub innym opałem, który generuje ciepło.Kamienie są umieszczane na piecu sauny w środku kabiny dzięki temu możemy polewać je wodą, ekstraktami, co generuje parę i wilgotność. Kamienie służą do magazynowania ciepła i pomagają w tworzeniu odpowiedniego klimatu sauny. W zależności od preferencji użytkowników, temperatura sauny może być dostosowywana do różnych poziomów, zazwyczaj od 60 do 110 stopni Celsjusza, możesz dostosować do swojej sauny. Sauna mobilna jest wyposażona w specjalne oświetlenie, które tworzy nastrojowy i relaksujący nastrój wewnątrz kabiny. Zazwyczaj stosuje się delikatne światło, które nie jest rażące dla oczu.

Wyposażenie dodatkowe w ramach wynajęcia sauny mobilnej  można znaleźć różnego rodzaju wyposażenie dodatkowe, takie jak drewniane wiadro i drewniane łopatki do rozprowadzania pary, a także ręczniki*, filce*,olejki eteryczne*.

*za dodatkową opłatą wg cennika ze strony.

Szczegóły wynajmu:

koszty:

300/350 zł doba w tygodniu lub w weekend, dłuższy wynajem oferta indywidualna

Dowód 10 km liczony od Starych Załubic, każdy kolejny  2 zł/km, możliwy odbiór osobisty.

Posiadamy w sumie 2 sauny mobilne

 

Zobacz również:

IMG_0453

Mobilna sauna

DSCF7591

Mobilna balia

pexels-uriel-mont-6271725

Namiot dachowy