Koneser Relaksu

Trening personalny

 

Tobiasz Bończewski  wykwalifikowanym trener personalny miedzy innymi treningu motorycznego, gimnastyki korekcyjnej czy zdrowego kręgosłupa. Dzięki zdobytej wiedzy i aktywnego uczestnictwa przez wiele lat w szkoleniach postanowiłem nazwać się koneserem relaksu, ponieważ aktywność fizyczna powinna być dla nas przyjemnością.
Tylko takie podejście sprawi że poprzez  zaplanowane ćwiczenia, motywuje do działania, dostosowanie programu treningowego do Twoich potrzeb osiągniesz swój cel, ale i nauczysz się zdrowych nawyków, poprawisz swoje samopoczucie i sylwetkę.
Co więcej, nie będzie to przejściowy okres. Znajdziesz w sobie równowagę, ponieważ równowaga to nie coś co możesz znaleźć, co coś co możesz tworzyć.
Treningi te mogą być prowadzone zarówno na siłowni, jak i w domu, w zależności od Twojej preferencji.

Trening osobisty to proces, który pomoże Tobie w osiągnięciu określonych celów związanych ze zdrowiem, kondycją fizyczną i psychiczną. Treningi osobiste są oparte na indywidualnym podejściu do klienta i uwzględniają jego cele, preferencje, poziom zaawansowania oraz ograniczenia fizyczne. Treningi osobiste prowadzone przez Tobiasza Bończewskiego, dzięki zdobytej wiedzy teoretycznej która została przeniesiona na praktykę z studiów, szkoleń, warsztatów ale również samokształcenia swojej wiedzy w różnych dziedzinach, na której nie przestał do dziś.

Zobacz również:

IMG_0453

Mobilna sauna

DSCF7591

Mobilna balia

pexels-uriel-mont-6271725

Namiot dachowy